Объявление Продам косилку-плющилку John Deere 328A с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/40
Марка:
John Deere
Модель:
328A
Тип:
косилка-плющилка
Место расположения:
Швеция Karlstad6609 км от вас
Дата размещения:
более 1 месяца
Номер в стоке продавца:
2190320
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-10-10 11:38
Описание
Ширина захвата:
3 м
Габаритные размеры:
4,4 м × 2,1 м × 1,45 м
Состояние
Состояние:
б/у
Дополнительная информация
Цвет:
зеленый
Rost, slitage och skavanker förekommerKända reparationer och lagningar:Sommar 2024:
Lyftarm omsvetsad och förstärktService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Typskylt: Saknas
Fäste: Trepunkt
Transportlängd (m): Ca 4,4
Transportbredd (m): Ca 2,1
Transporthöjd (m): Ca 1,45
Lasthjälp med: Lastmaskin
Arbetsbredd: 3 m
Släpsko samt krossfingrar medföljer